ORGANISTA
579:-
09:53 | November 23, 2016
Ett litet bildregn från torsdagens middag!
Hej på er!
I torsdag var jag på en jättemysig tjejmiddag på Ulfsunda Slott i vinkällaren där Hatt et Söner i vanliga fall huserar! Det var fina Joanna som bjöd in till den här mysiga kvällen tillsammans med Babor! Där fick vi klämma och känna på Babors nya Reversive-serie och äta en jättemysig middag tillsammans! Jag testade nattmasken vi fick med oss hem igår och jag ska testa den ett par gånger till innan jag berättar för er vad jag tycker.
Tjejerna från Assefa Communication och Babor hade dekorerat så fint och jag blev alldeles varm i kroppen när jag fixade de här bilderna som jag tog (och ett par har jag lånat av Joanna) under middagen! Ulfsunda Slott levererade verkligen och jag älskar vinkällaren vi var i under kvällen. Ett tips om ni vill husera en middag på en rolig och annorlunda location. Tack till värdinnan och Babor för en magisk kväll!
Nu ska jag bara packa det sista innan vi ska åker ut till Arlanda, jag kan knappt tro att vi snart är i värmen och kika gärna in här i bloggen lite senare. Jag och Liv gjorde nämligen en liten video när jag packade inför min weekend i Berlin. Det är galet kul att jobba med rörligt material och vi testar oss fram lite så det ska bli roligt att höra vad ni tycker.
Ha en fin dag så länge, puss och kram!